516-410-256 (preferowany SMS) gabinet@slaskipsychiatra.pl

!! UWAGA – W związku ze stanem epidemii oraz brakiem możliwości zapewnienia Państwu bezpieczeństwa podczas wizyty, zarówno w poczekalni, jak i w gabinecie, wszystkie gabinety będą zamknięte DO ODWOŁANIA, wizyty będą możliwe jedynie przy użyciu środków komunikacji zdalnej (jak telefon czy komunikatory sieciowe) z płatnością zdalną (przelew na konto / BLIK oraz w niedalekiej przyszłości platforma STRIPE). W trakcie wizyty zdalnej można wystawić e-receptę oraz – w uzasadnionym przypadku – e-zwolnienie (ZLA) lub inne potrzebne dokumenty. W przypadku braku możliwości przesłania dokumentów w formie elektronicznej możliwy będzie fizyczny odbiór takowych, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu

Nie możesz się dodzwonić? Skorzystaj z innych form kontaktu! Raczej rzadko mam możliwość odebrania telefonu, a pod koniec dnia raczej też nie oddzwaniam na wszystkie numery, które do mnie dzwoniły bez pozostawienia wiadomości (ponad połowa połączeń w dzisiejszych czasach to połączenia reklamowe). Dlatego szanując Państwa czas zapraszam do kontaktu także za pośrednictwem:

-wiadomości SMS (proszę nie wzbraniać się przed tą formą kontaktu – tak naprawdę gdy mam zajęty dzień/tydzień jest to najszybsza i najpewniejsza forma kontaktu ze mną),

-nagrania wiadomości na pocztę głosową (nagrywając wiadomość proszę w jednym-dwóch zdaniach przedstawić problem – dla kogo zamawiana jest wizyta, o jaki typ wizyty chodzi (domowa lub w gabinecie), w jakim wieku jest Pacjent i co się z nim dzieje),

-napisania wiadomości e-mail,

 -umówienia wizyty przez portal Znany Lekarz (proszę nie obawiać się rejestracji w portalu – jest to profesjonalny pośrednik a Państwa dane są w pełni bezpieczne). 

Przyjmuję tylko pacjentów pełnoletnich (powyżej 18 roku życia, bez wyjątków). NIE udzielam porad na odległość (zapraszam do gabinetu). NIE zastępuję pogotowia – w bardzo pilnych przypadkach lepiej skorzystać z dedykowanej pomocy doraźnej (Pogotowie Ratunkowe, Szpital). NIE robię “detoksów”, NIE leczę zespołów abstynencyjnych w domu Pacjenta (od tego są Oddziały szpitalne).

NIE wystawiam nieuzasadnionych medycznie zwolnień lekarskich. NIE wystawiam wstecznych zwolnień lekarskich u Pacjentów uzależnionych. NIE wystawiam recept na leki w przypadku braku wskazań do ich stosowania (szczególnie dotyczy to Pacjentów uzależnionych od leków nasennych / uspokajających / przeciwbólowych) [fakt uiszczenia opłaty za wizytę nie uprawnia do otrzymania świadczeń “na żądanie” – gabinet prywatny nie służy do “załatwiania” spraw, których nie udało się “załatwić” u innego lekarza – próba obejścia obowiązujących przepisów może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne].

Lekarze żyją średnio 10 lat krócej niż pozostała część społeczeństwa. Dlatego szczególną uwagę przywiązuję do zachowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem i życiem prywatnym. Według mnie dbanie o swoje zdrowie – zarówno fizyczne jak i psychiczne, jest podstawowym obowiązkiem lekarza – zarówno wobec samego siebie jak i swojej rodziny oraz Pacjentów. Lekarz zdrowy i wypoczęty to lekarz serdeczny, profesjonalny, wydajny. Lekarz przemęczony, nie potrafiący odpocząć to lekarz wypalony, zmęczony, gburowaty, bardzo często także cierpiący na choroby serca, metaboliczne, ale także – z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę – i zaburzenia psychiczne. Dlatego na urlopie oraz w weekendy i święta NIE ODBIERAM TELEFONU, NIE ODSŁUCHUJĘ WIADOMOŚCI NA SKRZYNCE GŁOSOWEJ, NIE ODPISUJĘ NA E-MAILE I SMS-Y. Działa natomiast kalendarz wizyt na moim profilu w ZnanymLekarzu i można umówić wizytę w gabinecie.

Po wizycie będę też wdzięczny za napisanie opinii na moim profilu w portalu Znany Lekarz (opinii NIE TRZEBA podpisać imieniem i nazwiskiem – podpis może być dowolny i zapewniający pełną anonimowość, dane dodającego opinie znane są jedynie portalowi; Pacjenci, którzy nie rejestrowali się na wizytę za pośrednictwem Znanego Lekarza mogą autoryzować opinię swoim kontem na Facebook’u – także w tym przypadku można ustawić pod opinią podpis nie zdradzający Państwa tożsamości).

Gdzie aktualnie przyjmuję:

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Adres: 40-534 Katowice, ul. Kawek 2a/2

Godziny przyjęć: 15:00 – 20:00 w każdy poniedziałek miesiąca (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy)

Rejestracja:  ZnanyLekarz – Kalendarz Wizyt (czynny całą dobę, najszybciej i najwygodniej; odwoływanie wizyt w ten sam sposób); telefon +48 516 410 256 (czynny w dni robocze – preferowany SMS), awaryjnie email: gabinet@slaskipsychiatra.pl.

INMEDICO

INMEDICO

Adres: 43-100 Tychy, ul. Wąska 7, I piętro, gabinet nr 13

Godziny przyjęć: wybrane poniedziałki miesiąca: 9:00-12:00, wtorki 9:00-14:00, środy 15:00-19:00

Rejestracja:  ZnanyLekarz – Kalendarz Wizyt (czynny całą dobę, najszybciej i najwygodniej; odwoływanie wizyt w ten sam sposób); telefon +48 516 410 256 (czynny w dni robocze – preferowany SMS), awaryjnie email: gabinet@slaskipsychiatra.pl