Nie możesz się dodzwonić? Skorzystaj z innych form kontaktu! Raczej rzadko mam możliwość odebrania telefonu, a pod koniec dnia raczej też nie oddzwaniam na wszystkie numery, które do mnie dzwoniły bez pozostawienia wiadomości (ponad połowa połączeń w dzisiejszych czasach to połączenia reklamowe). Dlatego szanując Państwa czas zapraszam do kontaktu także za pośrednictwem:

-wiadomości SMS (proszę nie wzbraniać się przed tą formą kontaktu – tak naprawdę gdy mam zajęty dzień/tydzień jest to najszybsza i najpewniejsza forma kontaktu ze mną),

 -napisania wiadomości e-mail,

-skorzystania z formularza kontaktowego,

-umówienia wizyty przez portal Znany Lekarz (proszę nie obawiać się rejestracji w portalu – jest to profesjonalny pośrednik a Państwa dane są w pełni bezpieczne). 

Przyjmuję tylko pacjentów pełnoletnich (powyżej 18 roku życia, bez wyjątków). NIE zastępuję pogotowia – w bardzo pilnych przypadkach lepiej skorzystać z dedykowanej pomocy doraźnej (Pogotowie Ratunkowe, Szpital). NIE robię „detoksów”, NIE leczę zespołów abstynencyjnych w domu Pacjenta (od tego są Oddziały szpitalne).

NIE wystawiam nieuzasadnionych medycznie zwolnień lekarskich. NIE wystawiam wstecznych zwolnień lekarskich u Pacjentów uzależnionych. NIE wystawiam recept na leki w przypadku braku wskazań do ich stosowania (szczególnie dotyczy to Pacjentów uzależnionych od leków nasennych / uspokajających / przeciwbólowych) [fakt uiszczenia opłaty za wizytę nie uprawnia do otrzymania świadczeń „na żądanie” – gabinet prywatny nie służy do „załatwiania” spraw, których nie udało się „załatwić” u innego lekarza – próba obejścia obowiązujących przepisów może pociągnąć za sobą konsekwencje prawne].

Lekarze żyją średnio 10 lat krócej niż pozostała część społeczeństwa. Dlatego szczególną uwagę przywiązuję do zachowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem i życiem prywatnym. Według mnie dbanie o swoje zdrowie – zarówno fizyczne jak i psychiczne, jest podstawowym obowiązkiem lekarza – zarówno wobec samego siebie jak i swojej rodziny oraz Pacjentów. Lekarz zdrowy i wypoczęty to lekarz serdeczny, profesjonalny, wydajny. Lekarz przemęczony, nie potrafiący odpocząć to lekarz wypalony, zmęczony, gburowaty, bardzo często także cierpiący na choroby serca, metaboliczne, ale także – z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę – i zaburzenia psychiczne. Dlatego na urlopie oraz w weekendy i święta NIE ODBIERAM TELEFONU, NIE ODSŁUCHUJĘ WIADOMOŚCI NA SKRZYNCE GŁOSOWEJ, NIE ODPISUJĘ NA E-MAILE I SMS-Y. Działa natomiast kalendarz wizyt na moim profilu w ZnanymLekarzu i można umówić wizytę w gabinecie [w dniu w którym przyjmuję Kalendarz Wizyt będzie już nieaktywny – dlatego wizytę poniedziałkową najlepiej umawiać najpóźniej w poprzedzającą niedzielę]. Bardzo proszę wziąć to pod uwagę zamawiając wizytę. 

Po wizycie będę też wdzięczny za napisanie opinii na moim profilu w portalu Znany Lekarz (opinii NIE TRZEBA podpisać imieniem i nazwiskiem – podpis może być dowolny i zapewniający pełną anonimowość, dane dodającego opinie znane są jedynie portalowi; Pacjenci, którzy nie rejestrowali się na wizytę za pośrednictwem Znanego Lekarza mogą autoryzować opinię swoim kontem na Facebook’u – także w tym przypadku można ustawić pod opinią podpis nie zdradzający Państwa tożsamości).

Gdzie aktualnie przyjmuję:

INMEDICO

 INMEDICO

 Adres: 43-100 Tychy, ul. Wąska 7, I piętro, gabinet nr 13

Rejestracja:  ZnanyLekarz – Kalendarz Wizyt (czynny całą dobę, najszybciej i najwygodniej; odwoływanie wizyt w ten sam sposób); WAŻNE – umawiając wizytę PROSZĘ WYBRAĆ ODPOWIEDNI RODZAJ – PIERWSZĄ LUB KONTROLNĄ!!! / telefon +48 516 410 256 (czynny w dni robocze – preferowany SMS) / awaryjnie email: gabinet@slaskipsychiatra.pl

 REJESTRACJA Centrum Medycznego Inmedico NIE obsługuje zapisów moich Pacjentów i nie udziela informacji – gabinet działa NIEZALEŻNIE od Centrum.